הקיימות בין בני זוג וילדיהם; לפיכך, בנוסף למקצועיות, דרושה גם יכולת הבנה, סבלנות, הזדהות ואוזן קשבת (כולל בשעות לא שגרתיות).

במשרד עורכת דין גירושין ומשפחה שרונה מאיר בן זאב, אני מתחייבת לתת את הפיתרון היעיל והטוב ביותר ללקוח, תוך התחשבות בטובת כלל התא המשפחתי המעורב, תוך כדי תשומת לב מירבית לילדים, שנקלעו למצב בעל כורחם.

 

קצת על עצמי:

עולם הגירושין קרוב לליבי באופן אישי - הוריי התגרשו בילדותי. גירושין, מבחינתי, משמעותם כניסה למלחמה שאין לדעת מה יהיה הנזק הרגשי, הנפשי והכלכלי עבור בני הזוג וילדיהם. הנזק שעשוי להיווצר הוא הן במהלך התהליך, והן לאחר סיומו. מנקודת מבט זו, החלטתי שאני רוצה לתקן את המעוות, ולעזור ללקוחות שלי לנסות להימנע מכניסה להליך הגירושין, באם אינם באמת בשלים לכך. היה ואכן אין מנוס מגירושין, אני דואגת לעזור לסיים את פרק הגירושין על הצד הטוב ביותר, עם כמה שפחות נזק כלכלי, נפשי ורגשי, בייחוד עבור הילדים.

 

לעורכת דין גירושין (.LL.B), ומגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, שרונה מאיר בן זאב ניסיון בניהול תיקי גירושין מורכבים, בייצוג בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים, וכן בכתיבת צוואות, טיפול בירושות, הסכמי ממון והסכמים נוספים.

המשרד בעל ניסיון עשיר בדיני משפחה, המטפל בעשרות תיקי משפחה בשנה במקצועיות וביעילות. המשרד מבטיח טיפול דיסקרטי, מקצועי ואדיב.

המשרד של עורכת דין גירושין שרונה מאיר בן זאב עובד בשיתוף פעולה עם מומחים נוספים המשלימים את מעטפת הייצוג כגון: פסיכולוגים, חוקרים פרטיים, רואי חשבון, יועצים זוגיים, ושמאי מקרקעין.

 

בתחילת דרכה המקצועית עורכת דין גירושין שרונה מאיר בן זאב התמחתה אצל כבוד השופטת אסתר שטיין, בבית המשפט לענייני משפחה בראשון לציון, ולאחר מכן אצל כבוד ראש ההוצאה לפועל בראשון לציון, הרשמת רבקה ארד. במהלך לימודיה התמחתה בדיני משפחה, ואף התנדבה במוקד סיוע בענייני משפחה בבית משפט השלום בראשון לציון. בזכות ניסיון מגוון זה בדיני המשפחה, עורכת דין גירושין ומשפחה שרונה מאיר בן זאב מכירה את מערכת המשפט לענייני המשפחה ממגוון רחב של אספקטים, כך שביכולתה לסייע ללקוח בכל השלבים במהלך הגירושין.

 

עורכת דין גירושין - הסטטיסטיקה מלמדת כי כשליש מהזוגות בישראל מתגרשים. במצב בו עולה חשש שהנישואין עלולים לעלות על שרטון, מומלץ לפנות לעורכת דין גירושין ומשפחה, לקבלת ייעוץ לגבי הצעדים שיש לנקוט. אם החלטתם ללכת בדרך העדיפה של גישור משפחתי, פנו למגשרת שהיא גם עורכת דין גירושין, המתמצאת במצב המשפטי, וגם מבינה את המצב הרגשי בו אתם נתונים. עורכת דין גירושין אינה מיועדת רק למצב של חשש לגירושין, אלא גם מומלץ להיוועץ בה, בין היתר, במקרה של עריכת צוואה, עריכת הסכם יחסי ממון טרם הנישואין ובמהלכם, חלוקת ירושה, ידועים בציבור, ניהול עיזבונות.

עורכת דין גירושין ומשפחה שרונה מאיר בן זאב

עו"ד גירושין ומשפחה שרונה מאיר בן זאב - האני מאמין שלי

תחום דיני המשפחה שונה מכל תחומי המשפט האחרים, מאחר והוא נוגע בנקודות האישיות הרגישות 

צרו קשר

לחצו כאן לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם עורכת דין גירושין

03-5751819 

054-4666742

בר כוכבא 16 בני ברק --מגדל בית נועה צמוד למגדלי ב.ס.ר ליד קניון אילון

 

צמרות 2 הרצליה - מגדל צמרות

 

דוא"ל:

sharona@sbz-law.co.il