שירות אישי ומקצועי

  • עורכי דין לגירושין, הם, לעיתים קרובות ה"מנצחים" בסופו של יום, ולא הלקוח. מטרתי היא שהלקוח שלי לא ייצא מופסד, ושהתא המשפחתי הוא שינצח. ודאי שמעתם על לקוחות, ששילמו כספים רבים לעורכת דין גירושין שלהם, ולבסוף, מששכחה סערת הרגשות שהיו מצויים בה במהלך הגירושין, הבינו ששילמו סכומים גבוהים משהיו צריכים, ושעברו הליכים מיותרים. אני מתחייבת לקחת שכר טרחה הוגן עבור עבודתי, ולפעול לטובת הלקוח בלבד. 

 

  • עורכת דין גירושין המתמחה בדיני משפחה: ישנם הרבה עורכי דין גירושין המפרסמים עצמם כעוסקים בתחומים רבים: נדל"ן, פלילי, מסחרי, בנקאות, עבודה, משפחה ועוד. בתחום עדין כדיני משפחה, למעשה דיני נפשות, מומלץ ראשית לנפות עורכי דין "כולבויניקים", מאחר וכל תחום הוא עולם ומלואו, ואין לצפות מהם, שיתעדכנו תדיר בכל החידושים בכל אחד מהתחומים. כל עורך דין מכל תחום יכול לנסות לערוך, למשל, צוואה או הסכם ממון, ואף לייצג אתכם בערכאות המשפטיות, אך רק אצל עורכת דין גירושין שמתמחה בדיני משפחה תוכלו להיות שקטים שקיבלתם טיפול ראוי, אישי וממצה.

 

  • עורכת דין גירושין, ומגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין: מגשרת אינה חייבת להיות עורכת דין, ולמעשה, אין כמעט כל מגבלה להתקבל ללימודי גישור. לעומת זאת, עורכת דין גירושין, שהיא גם מגשרת, מכירה ולמדה היטב במשך שנים את הפן המשפטי של תחום דיני המשפחה, ותסייע לכם להגיע להסכמות ריאליות ומבוססות. הסכמות אלה יתורגמו להסכם גירושין המבטיח את עתידכם ועתיד ילדיכם, ויחסוך התדיינויות ארוכות, מייגעות ויקרות בבית המשפט. ההסכם ילווה אתכם במשך שנים ארוכות. להסכם כזה יש משמעויות משפטיות. לכל מילה הרשומה בו יש חשיבות והשלכות עתידיות, ולכן מומלץ שעורכת דין גירושין ומשפחה, שהיא גם מגשרת, תבצע עבורכם את הגישור.

 

  • הקדשת זמן ראוי לכל תיק: מספר התיקים שאני לוקחת על עצמי מהווה פונקציה של כמות הזמן שיש לי לטפל בכל לקוח. לא אקבל לקוח שאין לי זמן לתת לו יחס אישי. נתקלתי בלא מעט לקוחות שהתלוננו שלאחר ששילמו לעורכת הדין גירושין שלהם, קיבלו יחס פחות מהיחס לו זכו בתחילה.

 

  • עורכת דין גירושין, שמכירה גם את עולם המשפט מנקודת מבטו של בית המשפט: התמחיתי אצל כבוד השופטת אסתר שטיין בבית המשפט לענייני משפחה, כך שתמיד אני שמה דגש על העניינים המהותיים והמוערכים ביותר ע"י ביהמ"ש. בנוסף, צברתי ניסיון רב בפועל כעו"ד לענייני משפחה וגירושין.

יתרונות - עורכת דין גירושין שרונה מאיר בן זאב
  • הפגישות במשרד מתקיימות ישירות מול עורכת דין גירושין ומגשרת שרונה מאיר בן-זאב, המטפלת אישית בתיק לאורך כל שלביו, לעומת משרדים רבים אחרים, המעבירים את עיקר העבודה בתיק לאחד המתמחים ו/או לעורך דין שכיר, המתחלפים לאורך הטיפול בתיק. עורכת דין גירושין שרונה מאיר בן זאב מתחייבת לטפל בלקוח לאורך כל הדרך, לרבות כתבי טענות, מו"מ וייצוג. אל תהססו לשאול עורך דין לענייני משפחה אשר אותו אתם שוקלים לשכור האם הוא זה שיטפל בכם לאורך כל הדרך.

צרו קשר

לחצו כאן לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם עורכת דין גירושין

03-5751819 

054-4666742

בר כוכבא 16 בני ברק --מגדל בית נועה צמוד למגדלי ב.ס.ר ליד קניון אילון

 

צמרות 2 הרצליה - מגדל צמרות

 

דוא"ל:

sharona@sbz-law.co.il