לקוחות מספרים על עורכת דין גירושין ומשפחה שרונה מאיר בן זאב

"אני מרוצה מהשירות האישי, הסבלנות והאכפתיות הרבה, התחושה שעורכת הדין נותנת את מירב המקצועיות ואת ידיעתה בנושא, תשומת הלב הרבה, מהתוצאות החיוביות. אני מודה על כך שלמרות כל הקשיים והמלחמה הקשה עם בן זוגי יש שאיפה כנה ואמיתית להגיע כמה שאפשר קרוב לטובת ילדיי וסיום התהליך שכמעט איבדתי אותם, ועל כך אין מספיק מילים שיתארו את ההוקרה הרבה שאני מרגישה."

ר.פ.

"ברצוני להביע את תודתי הרבה אליך, על התמיכה, העזרה והעידוד."

צ.ו.

"תודה רבה לעורכת הדין שרונה בן זאב על הסבלנות, הדאגה, האכפתיות, ההקשבה, ההבנה, החברות והתמיכה האינסופית. אני מאושרת שפגשתי כזו עורכת דין נהדרת ומקסימה שהבינה אותי, עזרה לי, נלחמה בשבילי, הפכה אותי למאושרת וחסרת דאגות, והבטיחה את עתידי. אני ממליצה בחום רב על עורכת הדין שרונה בן זאב. תמשיכי לעזור לאנשים כמו שעזרת לי. את המלאך השומר שלי."

א.ש.

"עורכת הדין שרונה מאיר בן זאב טיפלה בי במסירות, השקעה רבה והיתה איתי לאורך כל הדרך."

ק.פ.

"אני מרוצה מהטיפול האישי והיחס לכל פניה בכובד ראש הטיפול המיידי בכל בקשה. תמשיכי לעשות את מלאכתך נאמנה. אני מודה מכל הלב על הטיפול המסור, והיחס החם שקיבלתי, יישר כח."

א.ב.

"שרונה היא עורכת דין מקסימה. הייתי לקוחה שלה במשך שנתיים, והיא נלחמה בשבילי על כל תביעה, ועשתה את עבודתה על הצד הכי טוב שיכול להיות."

ס.ק.

"אני מודה לך שרונה על שעזרת לי בתביעת הגירושין הלא פשוטה שעברתי. תודה על האוזן הקשבת וההבנה בתקופה כה מורכבת עבורי."

ע.ב.

"תודה שעזרת לנו להגיע להסכם הוגן וברוח טובה, מבלי לגרור את הגירושין לבתי משפט."

מ.ס.

"עורכת דין שרונה בן זאב יסודית איכפתית סובלנית קשובה לצרכי הלקוח.שרונה יצגה אותי במספר תחומית גם משפחה וגם בדיני עבודה ובשנהם השקיעה את כול כולה והשיגה עבורי תוצאות מבטיחות .קיבלתי שרות מסור אדיב ואיכפתי .ממליצה בחום אם את/ה רוצים גם אדיבות גם סובלנות וגם מקצועיות זו הכתובת הנכונה"

ע.פ.

"מהכרות אישית ומקצועית, ייחס אישי סובלנות אכפתיות ויסודיות . מאד ממליצה"

הילה ב.

"אחרי שהחלפתי כבר שלושה עורכי דין, שכל מה שעניין אותם היה הכסף שלי, וסיננו אותי עם המזכירה שלהם כל פעם שהתקשרתי, שמחתי לגלות שיש עורכי דין שמבינים שלקוח זה בן אדם, ולא רק כסף. קיבלתי יחס טוב ועבודה מעולה!"

א.נ.

"תודה שהקדשת מהזמן שלך: הזמן שהקדשת להראות את הדאגה שלך בשבילי, על הזמן שהקדשת לבעיות שלי ולסייע במציאת פתרונות, ובמיוחד שנתת את הלב הגדול שלך לי ולבן שלי. את המלאך שלנו! תודה רבה!"

מ.ו. (ההמלצה תורגמה מספרדית)

"שרונה היקרה, שנה טובה, מתוקה ומבורכת לך ולכל יקירייך. הרבה נחת ואושר! בהזדמנות זו אני וכל בני משפחתי מודים לך על המסירות, האיכפתיות, האמפטיה והמקצוענות בעבודתך הבלתי שגרתית, מאחלים מכל הלב. מ. וכל המשפחה"

מ.ש.

"תודה מקרב לב על הטיפול האיכותי והיסודי של עורכת הדין שרונה מאיר בן זאב על ההצלחה להוריד משמעותית את החוב שהיה לי בהוצאה לפועל וביטול עיכוב היציאה מן הארץ וסייעה בעוד דברים על הצד הטוב ביותר לשביעות רצוני המלאה."

י.ר.ט.

המלצות מלקוחות - עורכת דין גירושין ומשפחה שרונה מאיר בן זאב
צרו קשר

לחצו כאן לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם עורכת דין גירושין

03-5751819 

054-4666742

בר כוכבא 16 בני ברק --מגדל בית נועה צמוד למגדלי ב.ס.ר ליד קניון אילון

 

צמרות 2 הרצליה - מגדל צמרות

 

דוא"ל:

sharona@sbz-law.co.il